We a re looking for tried and tested, implemented, effective social innovations in all sectors in Central and Eastern Europe.
SozialMarie Prize Statue

Novinky

04/08/24

04/08/24

3.....2....1.... poďme..... hlasovanie v kategórií Cena verejnosti je spustené

Od dnes môžete hlasovať za váš obľúbený projekt online!    

prečítajte si viac

Novinky

04/05/24

04/05/24

Vljudno vabljeni na slavnostno podelitev nagrad SozialMarie, ki bo 1. maja

touto cestou Vás srdečne pozývame na odovzdávanie cien SozialMarie.

prečítajte si viac

Novinky

02/29/24

02/29/24

Nominované projekty na cenu SozialMarie 2024

Gratulujeme 34 projektom k ich nominácii na SozialMarie – Cena pre sociálne inovácie 2024! 

prečítajte si viac

Novinky

01/25/24

01/25/24

Výzva SozialMarie 2024 je ukončená

Obdobie na predkladanie projektov do výzvy SozialMarie bolo uzavreté 16. januára 2024. Celkovo sa prihlásilo 288 projektov zo 6 krajín. Nasleduje fáza posudzovania projektov našimi medzinárodnými hodnotiteľmi.

prečítajte si viac

Cena

SozialMarie je ocenenie pre sociálne inovácie, ktoré je každoročne udeľované výnimočným projektom. Oceňuje iniciatívy, ktoré ponúkajú nové, udržateľné a inšpiratívne riešenia na súčasné sociálne výzvy. Viac o tom, čo rozumieme pod pojmom sociálna inovácia a ako je cena udeľovaná nájdete tu.

prečítajte si viac

Projekty

Každoročne od roku 2005 sú sociálne inovatívne projekty oceňované cenou SozialMarie. Chceli by ste sa dozvedieť viac o projektoch, pozrieť sa kto bol nominovaný a kto je jedným zo šťastných výhercov? Kliknite tu a pozrite sa na projekty.

prečítajte si viac

Insights

Vedeli ste, že máme podcast? Chceli by ste si pozrieť fotogradie z predchádzajúcich podujatí alebo sa dozvedieť čo všetko robíme okrem udeľovania cien SozialMarie? Sledujte naše novinky.

prečítajte si viac

Mentori

Čo majú spoločné workshop, príspevok na sociálne siete, cesto na chlieb a charita spoločné? Čestého mentora alebo mentorku pre nominovaný projekt. Viac informácií o našich inšpirujúcich mentoroch a mentorkách môžete nájsť tu.

prečítajte si viac